نتایج جستجو برای عبارت :

!.Say something I'm giving up on you

!...And I just give up on him

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">
منم مثل همه جنیفر لوپز عزیز رو با آهنگ های آپلیفتینگ و پارتی طورش میشناختم، تا اینکه با آهنگ Let it be me از ایشون آشنا شدم! دیشب که برای اولین بار با دقت  گوشش دادم از شدت عشق و احساسی که از متن و صداش می بارید دگرگون شدم :)) 
اگه یه زمانی از اعماق دهلیزها و بطن های قلبم عاشق یه نفر بشم،  شاید این اولین آهنگی باشه که بخاطرش بارها و بارها گوش کنم 3> 

if right comes and you choose left &
I'll be the first to forgive
If heaven is a beautiful place 
but those gates don't have enough space 
and they lock you out, spare y
دانلود کتاب هنر ظریف بی خیالی pdf

دانلود کتاب هنر ظریف بیخیالی کامل - میهن ویدیوhttps://mihanvideo.com › دانلود_کتاب_هنر_ظریف_بیخیالی_کامل۲۵ آذر ۱۳۹۸ - دانلود کتاب هنر ظریف بیخیالی کامل https://plink.ir/FFnFV. ... qoqnus.pub. ۹۵ بازدید. دانلود گام به گام دهم رشته ریاضی pdf رایگان. ۰۰:۵۳ ...کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها اثر مارک منسن | ایران کتابhttps://www.iranketab.ir › book › 1329-the-subtle-art-of-not-giving-a-f-k رتبه: ۴ - ‏۱۷ مرورخرید کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها
با سلام،
خیلی ممنونم که وقت خود را در اختیار من می گذارید که حقیقت بعضی چیزهایی در بین ما بد جا افتاده را درست جا بندازم مثل حقیقت خدا دین و همانمطور که قبلا گفتم هیچ اجباری نیست و فقط کمی تامل نیاز دارد مهمترین موردی که من را خوشحال می کند این است که شما وجود دارید خلق شده اید و فرصت زیستن دارید ولی بیایید با هم درست و کامل زندگی کنیم. شاید با این اتفاق تولدی دیگر داشته باشیم.
،HiThank you very much for giving me time to put the truth of some of the things that have gone wrong with us, such as the

‍ رویداد کریسمس Grand Giving Event 2019
❗️برای اینکه یک شهر بتواند یک ستاره را بدست آورد ، همه بازیکنان باید با استفاده از محموله های کریسمس 1000 Gift از آن را تحویل دهند. 
هدف شخصی: تحویل 12 محموله Gifts
جوایز:هدف شخصی: ▪اسکین ویژه برای کامیون ها▪لوازم جانبی جوراب کریسمس 
اهداف جامعه:▪هر ردیف 200 ستاره جوایز منحصر به فرد جامعه را باز می کند.▪در نقطه عطف از 1000 ستاره ، جامعه 2 پاداش ویژه دیگر دریافت می کند.
❗️توجه: برای دریافت جوایز جامعه ، حداقل باید هدف ش
so here I am.  how many years have passed? how many people have I met? how many wrong people have I met?
And I am leaving. finally. after all these years and failures and heartaches and rejectoins.
And he is nor here. And somehow this is what I chose for myself. 
.This. Sitting on this uncomfartable couch in a strange apartment on a shitty Friday. Waiting to meet another stranger. 
Is this really what I wanted?
What did I want? Why dont I remember?
Feeling sorry for myself, is not really my thing. Neither is feeling lost. 
Maybe I am giving all these memories and past feeling too much credit now. Maybe I have forgotten the bad things. Or maybe, just like any other aspects of our lives, those days and memories were not perfect but simple were the best we have ever had. and We did not kn
[Verse 1 - JK]I am tired of this place, I hope people changeI need time to replace what I gave awayAnd my hopes, they are high, I must keep them smallThough I try to resist I still want it all[Pre-Chorus - JK]I see swimming pools and living rooms and aeroplanesI see a little house on the hill and children’s namesI see quiet nights poured over ice and TanquerayBut everything is shattering and it’s my mistake[Chorus - JK]Only fools fall for you, only foolsOnly fools do what I do, only fools fallOnly fools fall for you, only foolsOnly fools do what I do, only fools fall[Verse 2 - RM]Oh, our lives don’t collide, I’m aware of thisWe've got differences and impulses and your obsession with itThe little things you like stick, now like aerosolDon’t give a fuck, not giving up, I still want
دانلود کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها pdf

دانلود کتاب

https://fidibo.com/fidibo.com › سبک زندگیدانلود کتاب هنر ظریف بی‌خیالی اثر مارک منسون - فیدیبو رتبه: ۳٫۸ - ‏۷۹ رأیخرید و دانلود کتاب هنر ظریف بی‌خیالی اثر مارک منسون مترجم واحد ترجمه انتشارات ... خوب کتاب خواندن :) دانلود انواع کتاب صوتی، الکترونیکی و پی دی اف (pdf) فارسی.شما از این صفحه در 12/15/19 بازدید کردید.https://www.30book.com/www.30book.com › Book › هنر-ظریف-رهایی-از-دغدغه-ها-مارک-منسن-م...کتاب هنر ظریف رهایی از
این ترجمه بهترین ترجمه موجود در ایران از کتاب هنر ظریف بی خیالی می باشد.

دانلود فایل

کتاب هنر ظریف بیخیالی The Subtle Art of Not Giving a F*ck https://jangal.com › ... › انگیزشی، موفقیت و بیزینس Rating: 3.6 - ‎22 votes Jul 15, 2019 - شرح و توضیحات کتاب هنر ظریف بیخیالی The Subtle Art of Not Giving a F*ck اثر مارک منسون: شاید اولین و بزرگترین درسی که کتاب به معنای ... کتاب هنر ظریف بی خیال
?Empty spaces, what are we living forAbandoned places, I guess we know the score?On and on, does anybody know what we are looking forAnother hero, another mindless crimeBehind the curtain, in the pantomime?Hold the line, does anybody want to take it anymore
The show must go onThe show must go onYeahInside my heart is breakingMy make-up may be flakingBut my smile still stays on
Whatever happens, I'll leave it all to chanceAnother heartache, another failed romance?On and on, does anybody know what we are living forI guess I'm learning (I'm learning), I must be warmer nowI'll soon be turning (turning, turning, turning), 'round the corner nowOutside the dawn is breakingBut inside in the dark I'm aching to be free
The show must go onThe show must go on (yeah yeah)Ooh, inside my heart is breakin
کتاب هنر ظریف بی خیالی (The Subtle Art of Not Giving a F*ck) را معمولاً می‌توانید در ردیف کتابهای پرفروش کتابفروشی‌های بزرگ جهان ببینید. این کتاب، دومین اثر منتشر شده از مارک منسون (Mark Manson) است.که توسط ما برای شما عزیزان ترجمه شده است.

دانلود فایل

ایبنا - کتاب «هنر ظریف بی‌خیالی» نقد می‌شود - خبرگزاری کتاب www.ibna.ir › doc › naghli › کتاب-هنر-ظریف-بی-خیال... Translate this page May 18, 2019 - کتاب «هنر ظریف بی
کتاب هنر ظریف بی خیالی (The Subtle Art of Not Giving a F*ck) را معمولاً می‌توانید در ردیف کتابهای پرفروش کتابفروشی‌های بزرگ جهان ببینید. این کتاب، دومین اثر منتشر شده از مارک منسون (Mark Manson) است.که توسط ما برای شما عزیزان ترجمه شده است.

دانلود فایل

Search Results Web results دانلود کتاب هنر ظریف بی‌خیالی اثر مارک منسون - فیدیبو https://fidibo.com › سبک زندگی Translate this page Rating: 3.8 - ‎80 votes خرید و دانلود کتاب هنر ظریف بی
Turquoise Inlaying both on jewellery and containers includes a copper, brass, silver, nickel or bronze object on parts of the surface of which small pieces of turquoise are set in mosaic fashion thus giving the object a special glamour. The production of Turquoise Inlaying includes two general stages:
Goldsmith
Goldsmith includes the making and preparation of the object intended for Turquoise Inlaying using one of the metals indicated above. This is done by a goldsmith using hands, press machine or both. After the object is formed generally, be it a piece of jewellery or a container, the part to be turquoise inlaid is demarked and a thin metal strand (of the same material as the metal used in the fabrication of the object) called “kandan” is placed around and soldered onto it. This par
خسته و متنفر بودن از چیزی یا فردی در انگلیسی
sick (and tired) of someone or something.مثالز:I am sick of it.حالم ازش به هم میخوره/ ازش متنفرم.I'm sick of my life.از زندگی ام حالم به هم میخوره/ متنفرم.They are trying to wash your brain, I am sick of them.اونها دارند سعی میکنند که مغز ات رو شستشو بدهند، ازشون حالم به هم میخوره.Same old lies, same old bullshits, I am sick of watching TV.همون دروغهای همیشگی، همون مزخرفات همیشگی، حالم ازتماشای تلویزیون به هم میخوره.I am sick and tired of cleaning up after you.من از تمیز کردن پشت سر تو(اینکه تو کثیف
January 2017 year until now or maybe everLOC: Shiraz, IranAli have not come here yet. There has been no relation between him and I yet. There has been no connection and dealing with Mahshid (Ali's sister) yet. I know that there will not been any happen between us. These sentences will be the last my words about this bitter story.Sometimes, politic can suppose as a trick for people around the world. For example, in this period of time which there is a break out by CoronaVirus, we can witness some leaders of some countries like Iran who have hided back of sanctions. They say that " we can not prepare the best medicine facilities due to sanctions". This is just one an instance of irresponsibility of people.I am going to talk you about this vital point that all ourselves are individually respo
دانلود پی دی اف کتاب هنر ظریف بی خیالی(دانلود کتاب هنر رهایی از دغدغه ها)

http://fine-art.blog.ir/fine-art.blog.ir › دانلود-رایگان-کتاب-هنر-ظریف-بی-خیالی-pdfدانلود رایگان کتاب هنر ظریف بی خیالی pdf - دانلود کتاب هنر ...کتاب هنر ظریف بی خیالی (The Subtle Art of Not Giving a F*ck) را معمولاً می‌توانید در ردیف کتابهای پرفروش کتابفروشی‌های بزرگ جهان ببینید. این کتاب، دومین ...https://topaudiobooks.ir/topaudiobooks.ir › product › the-subtle-art-of-not-giving-a-fckدانلود کتاب هنر ظریف بی خیالی
دیدم، اومد، این ویروس لعنتی رو از همین‌جا گرفتم. کتابم رها شده یه گوشه، و من یک حقیقت دستکاری شده رو از یکی از آدمای مجازی خوندم و واقعا کاهلی و سستی از خودم بود که چیزایی رو که نباید بخونم رو میخونم، شاهکارِ گابریل گارسیا مارکز رو ول کردم چسبیدم به نوشته‌های یه مشت عنتر منتر. این نرخ انزجارم رو بیشتر میکنه.
ببینید، من حاملِ حقیقتی سترگم، که مومنم کمتر کسی تابِ‌ش رو داره. گرچه گفتم،‌ بیشتر از هرکسی دارم با خودم بازی میکنم. بازی‌های مکدر کن
آیا شما نیز معتقد به این هستید که هدیه دادن عطر و گرفتن جدایی می آورد؟
 منشاء و چرایی باور غلط  عطر و جدایی
اما آنچه که مشخص است بوی بد و آزار دهنده افراد، عامل مهم جدایی، تنفر و فاصله گرفتن است تا رایحه خوش! انسانها رایحه خوش و این نوع هدایا را بیشتر می‌پسندند تا پذیرش بوی بد دیگران! و بدیهی است بوی دلنشین عطر ها و صدای خوش آهنگهاست که در یاد ها می ماند و خیلی از اوقات یادآور خاطرات اند!
بهتر است کمی بیشتراز فکرمان کار بکشیم و برای هر چیزی که ا
در حال ترک نکوتین است. نمی‌توانم کنارش سگرت بکشم. در مسیر خانه یک نخ روشن می‌کنم. سگرت کشیدن یکی از احمقانه‌ترین کارهای دنیاست. من خودم شخصا به هر کسی که معتاد به سگرت باشد به چشم کسی که کنترل زندگیش را ندارد، نگاه می‌کنم. اما این روزها حالم خوب نیست. کارهای شرمناک زیاد می‌کنم. مثلا بیرون رفتن از خانه در این روزها. در خانه احساس خفگی دارم. برای نفس کشیدن میرفتم آزمایشگاه. امروز صبح ایمیل آمد که دانشجوهای لیسانس این سمستر حق کار روی پروژه‌ها

‌وقتی مادرم - یا هر زنِ دیگری اصلن - در مورد بچه‌دار شدن و زایمانش صحبت می‌کند، احساس می‌کنم چه اتفاق لذت‌بخش و خوبی است. گمان می‌کنم اینکه بتوانی مولدِ کسی شبیه خودت باشی قدرت عجیبی می‌خواهد. اینکه حاملِ انسانی باشی که چند سال بعد قرار است مهندس بشود، دکتر بشود و حتی رانندگی کند و قسط‌های خانه‌ی اجاره‌ای‌اش را بپردازد اگر عجیب نباشد، لااقل جذاب و هیجان‌انگیز است. اما گاهی وقت‌ها به شکل دیگری به این قضیه نگاه می‌کنم‌. حتی اگر مادر
Filigree is always considered one of the most original handicrafts in Zanjan province. This art has developed so well in Zanjan that over the past two years, two artists namely Abdulhamid Moharrar and Mohsen Yazdanshenas have won UNESCO titles for their art.
In the filigree industry, the master of the art melts the metal and puts it in a special mold and produces wires of 1 cm in diameter. These wires turn into silver rods with a diameter of one millimetre to be used in filigree.
By inserting these wires in molds that are usually made of boards and waxes and giving them various shapes, silver wires are connected by heat and then different types of dishes are made out of them. Hammering, heating, rolling, and molding are among the tasks performed by a master of the art.
The most important a
تعبیر خواب مرغ و خروس و جوجه
کد ابزار »» تعبیر خواب »» tabire khab
تعبیر خواب مرغ و خروس و جوجه و یا دیدن خواب مرغ در خواب | تعبیر مرغ در خواب Chickendream interpretatio
تعبیر خواب مرغ و خروس و جوجه
تعبیر خواب مر
تعبیر خواب مرغ و جوجهداشتن تعداد زیادی مرغ و خروس زنده در خواب به افزایش ثروت بیننده خواب تعبیر می شود. اگر خواب ببینید که مرغ های زیادی در خانه دارید و مرغ ها تخم گذاشته اند و جوجه های زیادی نیز در کنار مرغ ها در خانه زندگی می کنند، صاحبت ثروت زیادی می
از صبحه این گوشی دستمه، به مغز نصفه نیمه‌م فشار میارم که یه حرفی بده بیرون، هیچی نمیاد. الان یادداشت گوشی رو باز کردم و گفتم یکیو برمی‌دارم و پست می‌کنم، یعنی گفتم بی یادداشت بری بیرون نرفتیااا! قابل‌پست‌ترینشون این بود. چمدونم از این تستاییه که اینور اونور تو اینترنت دادم، این جوابشه. گمونم تست "ویژگی پنهان یا سرکوب‌شده" بود. یادم نیست به چه صورت بود، ولی جوری که یادمه سوال‌ها اصلا در بحر این نتیجه نبود. مثل اینکه از یکی بپرسن چه رنگی دو

CANADA IMMIGRATION - 2016
 Immigration to Canada via
Manitoba Business Category
$100,000 Canadian Dollars Investment
Immigration. Really? That is what most of you see in the advertisments and
wonder how it might be possible to gain legal status in Canada with just a
$100K investment.
Well, Yes and No. Let us help you get the
clear picture... 
There are many provinces such as British
Columbia, Saskatchewan, Manitoba, Nova Scotia, New Brunswick, etc that
welcome entrepreneurs and business men seeking permanent legal status in
Canada to invest and establish a business in their respective Canadian
province thus injecting the local enoconomy with skills, talent, funds and
job growth contributing to the socio eco

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافتحجم: 1.26 مگابایتمدت زمان: 15 ثانیه#معجزه
باور به "معجزات" تأثیرِ واقعی در زندگی انسان دارد و به زندگی معنا می‌بخشد.
Believing in miracles gives meaning to life; especially when life is threatened. We should not be so inclined as to mistake this fa
Iran can justly claim to be one of the world’s oldest major civilizations with an unbroken tradition and history of urban settlements dating back to the 7th century BC. Strategically situated between the East and the West and on the historical Silk Road, Iran has seen the fusion of many people of diverse ethnicities giving rise to an unparalleled cultural heritage. In addition, the country is blessed by nature with snow-capped mountains, arid deserts, pristine beaches and luscious oases, existing side by side in a compact area.
The 14 stories in the book offer a kaleidoscope of Iran’s history and traditions that have inspired many of the story tellers. For example, the Gilgamesh Magazine is sourced from the epic poem written in Akkadian during the late second millennium BC. The revival
Balloon Printing
Customized and dedicated balloon prints for different purposes
Custom balloon printing has many benefits. A custom balloon is a balloon on which the printed message is printed. 
Some of them use their own name and message to print a variety of memorial events and political, social, religious, etc. gatherings. 
Other uses of the balloon prints can be used in a variety of birthday parties and wedding celebrations. With the printing of the name and greetings on the latex balloons, it is possible to celebrate the charming and unforgettable atmosphere.
But most people use the logo to advertise their business and services, and use brand names and text ads on the balloon. The use of advertising on balloon prints is nowadays everywhere in the world and is increasing day by day.
این ترجمه بهترین ترجمه موجود در ایران از کتاب هنر ظریف بی خیالی می باشد.

دانلود فایل

کتاب «هنر ظریف بی‌خیالی» نقد و بررسی می‌شود - خبرگزاری مهر ... https://www.mehrnews.com › news › کتاب-هنر-ظریف-... Translate this page May 18, 2019 - کتاب «هنر ظریف بی‌خیالی» نوشته مارک منسون، روز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت در مرکز فرهنگی شهر کتاب نقد و بررسی می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر
خیلی وقت بود وبلاگ چک نکرده بودم، اصلن یادم رفته بود دنیای وبلاگ هست. خب از خودم بگم که سر در گم موندم بین چند مقوله و نمی دونم چی کار کنم فقط منتظر و امیدوارم آب منو به دریا ببره. بین علوم کامپیوتر، برنامه نویسی و یه چیزای دیگه که به خودم مربوطن شاید هم بیشتر به بقیه مربوطه تا خودم گیر کردم. شک دارم و نمی تونم کاری رو درست انجام بدم چون مطمئن نیستم می خوام حتی سال دیگه تو ماکس پلانک، لاجیک وریفیکیشن بخونم یا کافه بازار کار کنم و مسائل بعد از تمو
Taxi to Tehran
When planning a trip, organizing business travel or just getting from a to b, a taxi in Tehran is often the most convenient. At Book Taxi Tehran, the aim is to provide efficient travel at the best price, whether it's minicabs in Tehran or airport transfers from Tehran to Heathrow and other airports. Using Book Taxi Tehran allows you to book a local taxi online and via our app, giving you the choice of the best cabs in Tehran. We offer a range of taxi providers, that remove the stresses of city travel with cheap quotes and quick travel.
Compare Tehran Taxis
To book a Tehran taxi, simply let us know where you're heading to and from, we'll find you the best Tehran taxi prices available. Travelling alone or in a group? Need to book a return taxi, or just a taxi service near you?
الکترون همون طور که مستحضرید یکی از زیر ذره هاست و علاوه بر خاصیت ماده بودن خاصیت موجی دارد یعنی تابعی از انرژی است
و مستحضرید که هر الکترون در یک مکان خاص نسبت به هسته اتم با پتانسیل خاص خودش قرار میگیرد
اما بعداً ها مشاهده شد که اونقدر ها هم نمیشه روی مکان دقیق الکترون حساب کرد و گفتند نمیشه قطعی گفت الکترون کجاست بلکه باید از احتمال حضور آن سخن گفت
بعداً تر ها یک مشاهده عجیبی کردند که الکترون در یک آن از مکان با انرژی خاص خود به آن سوی سد پت
چگونه عالی ترین هدیه ها را برای فارغ التحصیلی دوستانمان بگیریم؟
خریدن  هدیه یکی از لذت بخش ترین کارها است ،  گرفتن هدیه معنای دو وجهی دارد ، یکی به معنای خرید هدیه و دیگری به معنای دریافت هدیه به عنوان هدیه گیرنده است ، هر دو حالت هیجان انگیز است ، این که بخواهی برای فردی هدیه ای بگیری و توقع خوشحال شدنش را داشته باشی به خود فرد کادو دهنده نیز انرژی و انگیزه ای مضاعف می دهد و همین طور کادو گیرنده نیز هیجان دریافت هدیه را دارد ، یکی از مناس
♡ ارائه شده توسط وبسایت متن عاشقانه ♡
متن ترانه My Same با ترجمه از Adele 
Adele: 
My Same: 
You’re set in stone and I never give in
تویک مجموعه ای ازسنگ ومن هیچوقت نیستم
I think you’re stubborn ‘cept you’re always softening
فکرکنم توهمیشه به یک جاخیره ای وهمیشه مفهومتونرم بیان می کنی
You say I’m selfish, I agree with you on that
 I think you’re giving off way too much in fact
من فکرمی کنم وقتی اتفاقی می افته توراه های زیادی روبلدی
I say we’ve only known each other one year
من میگم مافقط همدیگرو دریک سال شناختیم
ادامه مطلب
How to buy Telegram membersIf you want to do business with Telegram, you need to make sure that you are equipped with an outstanding Telegram channel. Then you will find it as an easy task to promote your business via the Telegram channel and make sure that you receive the best possible results out of it. This is the main reason on why you should look to increase Telegram subscribers as well.Multiple methods are available for you to increase Telegram channel members. Here are some of the most prominent and useful methods out of them. Any person who wants to achieve success through Telegram can think about going through these tips to boost the number of channel members that you have under the Telegram channel with these methods.Select a relevant topic As the first thing, you should think a
درهرجا و کاری ، تفاوتی مثبت ایجاد کن
MAD@FC

Let talk about MAD behavior .

For Make a difference always look into all aspects of what you are doing.
In business it includes all stakeholders , investors , employees and customers.

In real life , includes all immediate family members , friends and colleagues.

All we needs to consider in business is how to make a difference in order to boost profit , improve our service delivery , giving value to our customers and capability building.

For real life , for sure every one have goals to achieve in life and ensure social responsibility and creating value of life achieved.

Part of MAD includes employee engagement – by thinking out of box and having GH ( Growth hacking) approach on every tasks we w
با یاد و نام خداوند و به امید بر آورده شدن حاجات و سلامتی و به راه راست هدایت شدن تمام انسان ها ؛
هر روز یک صفحه  
صفحه پانصد و شصت و چهار سوره المُلک ( 30 – 27 ) – سوره القَلَم ( 15 – 1 )
سورةُ المُلکبِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏
فَلَمَّا رَأَوْهُ زُلْفَةً سیئَتْ وُجُوهُ الَّذینَ کَفَرُوا وَ قیلَ هذَا الَّذی کُنْتُمْ بِهِ تَدَّعُونَ (27)
قُلْ أَ رَأَیْتُمْ إِنْ أَهْلَکَنِیَ اللَّهُ وَ مَنْ مَعِیَ أَوْ رَحِمَنا فَمَنْ یُجیرُ الْکافِرینَ

متن زیبا در مورد زندگی انگلیسی
Learning from life is much more beneficial than learning from a book
یاد گرفتن از زندگی بسیار مفیدتر از یادگیری از کتاب است.
جمله های زیبا و جالب انگلیسی
.Youth is counted sweetest by those who are no longer young.
-John Green
کسانی که دیگر جوان نیستند، جوانی را بسیار شیرین می‌پندارند.
جملات زیبای انگلیسی با ترجمه فارسی
Life is not a rehearsal. Each day is a new show, no repeat no rewind. Perform carefully live the best, choose the best and do the best
زندگی یک نمایش تکراری نیست بلکه هر روزش اجرایی جدید استبدون تکراربدون برگشت
All organizations have the ability to be smarter than the sum of their members’ intelligence and talent. Unfortunately, most are actually dumber. The good news is there are a handful of practical steps to boost collective intelligence.
Create tools that allow everyone to communicate strategically about innovation. Good ideas can come from all corners of a company, but would-be innovators may need help developing a strong strategic argument. The Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA), the innovative government agency focused on transformational breakthroughs in national security, uses a set of simple questions called the Heilmeier Catechism (named after a former director), to think through and evaluate proposed research programs:
What are you trying to do? Articulate your ob
با یاد و نام خداوند و به امید بر آورده شدن حاجات و سلامتی و به راه راست هدایت شدن تمام انسان ها ؛
هر روز یک صفحه
صفحه پانصد و شصت و سه سوره المُلک ( 26 – 13 )
سورةُ المُلکبِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏
وَ أَسِرُّوا قَوْلَکُمْ أَوِ اجْهَرُوا بِهِ إِنَّهُ عَلیمٌ بِذاتِ الصُّدُورِ (13)
أَ لا یَعْلَمُ مَنْ خَلَقَ وَ هُوَ اللَّطیفُ الْخَبیرُ (14)
هُوَ الَّذی جَعَلَ لَکُمُ الْأَرْضَ ذَلُولاً فَامْشُوا فی‏ مَناکِبِها وَ کُلُوا مِنْ رِزْقِهِ وَ
When you change, people might like you or not. But the truth is, you shouldn’t unchange your changes :)
I’ve already written a post about those unpleasant situations, where some one that you like, changes, and the result of those changes, simply cannot be acceptable by you! You cannot understand the reasons of those changes and you can’t love the new person you’ve known previously, anymore. 
So, the solution I suggested, or the approach I took to confront that scenario of life, was that I used to accept it. I chose to accept the new personality in front of me, replaced that with the picture I’ve already had from that person, and then decided to make a new decision, to determine whether or not, I want to like that person, be in contact with her/him from now on, or not.
But now, t
هر روز یک صفحه 
صفحه پانصد و چهل و پنج سوره المُجادِلَه (22) – سوره الحَشر ( 3 – 1 )
سورةُ المُجادِلَه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏
لا تَجِدُ قَوْماً یُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَ الْیَوْمِ الْآخِرِ یُوادُّونَ مَنْ حَادَّ اللَّهَ وَ رَسُولَهُ وَ لَوْ کانُوا آباءَهُمْ أَوْ أَبْناءَهُمْ أَوْ إِخْوانَهُمْ أَوْ عَشیرَتَهُمْ أُولئِکَ کَتَبَ ف
"Hurts"
دردناک
امیلی سندی در مورد این ترانه می گوید:"این ترانه فقط فوران احساسه,یه گفتگوعه,یه گفتگو از نوع عصبانیش.شبیه این "میدونی چی شده؟ بهتره که ساکت شی.و میخوام بهت بگم دقیقا چه حسی دارم.وقتی تو میخوای علت واقعی یه بگو مگو رو بدونی,و تو فقط می گی,درواقع,هرچی که تو می خوای بهم بگی,منو می رنجونه.اما این واقعا فقط برای دونستن بود,راستش این چیزیه که به هرکی که باهاش جرو بحث داشته باشم خواهم گفت...."
Baby, I'm not made of stone,it hurts
عزیزم,از سنگ که ساخته نشدم,درد
"Hurts"
دردناک

امیلی سندی در مورد این ترانه می گوید:"این ترانه فقط فوران احساسه,یه گفتگوعه,یه گفتگو از نوع عصبانیش.شبیه این "میدونی چی شده؟ بهتره که ساکت شی.و میخوام بهت بگم دقیقا چه حسی دارم.وقتی تو میخوای علت واقعی یه بگو مگو رو بدونی,و تو فقط می گی,درواقع,هرچی که تو می خوای بهم بگی,منو می رنجونه.اما این واقعا فقط برای دونستن بود,راستش این چیزیه که به هرکی که باهاش جرو بحث داشته باشم خواهم گفت...."

Baby, I'm not made of stone,it hurts
عزیزم,از سنگ که ساخته نشدم,در
Had it not been for the great sacrifice by Hussain Ibn Ali (a.s.)—the sacrifice that absolutely awakened and alerted history’s conscience—Islam would have perished, if not in the first, by the early 2nd century.
 June 16, 1993

We need to read between the lines, and carefully ponder over the life story of Hussain ibn-Ali (a.s.). Many have risen up in the world; they have had a leader, and they were also killed. Among them, numerous were children of the prophets and Imams (a.s.). However, Imam Hussain (a.s.) was unique. The event of Karbala was extraordinary. The martyrs of Karbala have a special position. Why? The answer is to be searched in the nature of the event, which gives a lesson to us all, including and maybe, in particular, to you, dear [disabled] war veterans.On
هر روز یک صفحه 
صفحه پانصد و چهل و دو سوره المُجادِلَه ( 6 – 1 )
سورةُ المجَادلة

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ‏
قَدْ سَمِعَ اللَّهُ قَوْلَ الَّتی‏ تُجادِلُکَ فی‏ زَوْجِها وَ تَشْتَکی‏ إِلَى اللَّهِ وَ اللَّهُ یَسْمَعُ تَحاوُرَکُما إِنَّ اللَّهَ سَمیعٌ بَصیرٌ (1)
الَّذینَ یُظاهِرُونَ مِنْکُمْ مِنْ نِسائِهِمْ ما هُنَّ أُمَّهاتِهِمْ إ
با یاد و نام خداوند و به امید بر آورده شدن حاجات و سلامتی و به راه راست هدایت شدن تمام انسان ها ؛هر روز یک صفحه صفحه پانصد و چهل و هشت سوره الحَشر ( 24 – 17 )
سورةُ الحَشر
فَکانَ عاقِبَتَهُما أَنَّهُما فِی النَّارِ خالِدَیْنِ فیها وَ ذلِکَ جَزاءُ الظَّالِمینَ (17)
یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا اتَّقُوا اللَّهَ وَ لْتَنْظُرْ نَفْسٌ ما قَدَّمَتْ لِغَدٍ وَ اتَّقُوا اللَّهَ إِنَّ اللَّهَ خَبیرٌ بِما تَعْمَلُ

Epistemology (Islamic Philosophy)

Introduction
What is Epistemology?
History of Epistemology in Western and Islamic Philosophy
First division in Metaphysics: Ontology and Epistemology
Differences between Epistemology and Logic
Why is it important?

Terminology
علم، معرفة، ادراک
Knowledge, science, perception, cognition

Divisions of Knowledge (1)
Knowledge by presence and acquired knowledge
Kinds of Knowledge by Presence
Self-awareness
Knowledge of feelings (inner sense) and emotions
Knowledge of the faculties of the soul
Knowledge of direct  actions of the soul (will, judgment, deliberation, attention, decision)
Knowledge of mental forms and concepts
Knowledge of the Existence-giving cause about its effect and vice versa

Knowledge by presence = always particular and
Such a birthday party is much more enjoyable
If you are going to a birthday party, be smart and fun at the ceremony, sing, and help the ceremony be held as best as possible.
What to do at a birthday party so much fun
To celebrate birthday as much as possible and create a happy and enjoyable atmosphere at birth, guests and hosts should take care to keep the celebration well and happy. In this part of the Damp , we teach you ways to use it to have a happy and beautiful celebration to make everyone happy. 
When and when to celebrate a birthday?
The best time to have a birthday party on Wednesdays or Thursdays is when the children are closed the next day and do not go to school. It's not good to have a birthday party on Friday night, because it may be too late and the children start fatigue o
Ramin Fallah is CEO and a co-founder of Fanavari Azmayeshgahi company. He is a successful entrepreneur and businessman in importation of medical and laboratory equipment in Iran. We have interviewed with Ramin Fallah about common challenges and problems of Iran economic and the future of medical equipment industry.
We have to thank you for giving us your time; we know that you are so busy.
What is the global rank and level of our country in medical equipment?
Hello.
Fortunately, we have witnessed advancements in some fields. However, thoughtfully speaking, we should not expect our country to be completely independent and autonomous. Probably, it is not economic to be completely self-sufficient. As you know, Germany, Japan and America are both great manufacturers and importers. There is an

Image of the Actiste unified diabetes care device courtesy of Brighter. The product has been awarded two certificates of approval in Europe—one under the Medical Devices Directive, and one for the IVD Directive. In January 2019, Actiste was launched in the United Arab Emirates. Brighter is focusing on Southeast Asia, Europe, and the Middle East right now and has not yet begun the regulatory process in the United States. 
When asked how his company came to develop the Actiste unified diabetes care device, Brighter CEO Henrik Norström recalled the difficulty experienced by the company founder’s wife when she was expecting her first child. As a Type 1 diabetic, she needed to monitor her blood sugar levels frequently. “The tools that were available then were independently good,
Cloud computing is commonly promoted like a method of cutting down charges and giving firms more adaptability about how they get computing ability. However, vendors are now eager to drive its capability to help executives reshape their firms.Business / Enterprise SmartCLOUD™ solutions, built on a reliable Cloud Computing service, enable companies substantially reduce costs and increase flexibility.
There's an abundance of momentum behind cloud computing, which happens to be expected to account for 28 percent of business tech spending by 2022, but cloud is just not the solution for each and every computing problem -- in particular from a charge stage of see, the place renting computing energy can figure out dearer than acquiring during the lengthy time period. By marketing the concept tha
هر روز یک صفحه 
صفحه پانصد و پنجاه و سه سوره الجُمُعَه ( 8 – 1 )

سورةُ الجُمُعة

یُسَبِّحُ لِلَّهِ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الْأَرْضِ الْمَلِکِ الْقُدُّوسِ الْعَزیزِ الْحَکیمِ (1)
هُوَ الَّذی بَعَثَ فِی الْأُمِّیِّینَ رَسُولاً مِنْهُمْ یَتْلُوا عَلَیْهِمْ آیاتِهِ وَ یُزَکِّیهِمْ وَ یُعَلِّمُهُمُ
دوست خوبم Elena-چان زحمت کشیدند و متن آهنگ The Loneliest Girl از انیمه ی کارول و تیوزدی رو ترجمه کردند و  برام فرستاندند :)
با تشکر از الینا چان ^^
امیدوارم که از شنیدن این آهنگ زیبا همراه با ترجمه اش لذت ببرید :)

.⋆。⋆˚。⋆。˚☽˚。⋆..⋆。⋆˚。⋆。˚☽˚。⋆.
.。.:*☆ The Loneliest Girl ☆.。.:*
⊱ ────── {.⋅ ♫ ⋅.} ───── ⊰
It's a little cold in paradise tonight 
امشب یکم توی بهشت سرده
Love faded
 عشق محو شده
I'm finding new forms, I write it out 
وجه‌های جدید پیدا کردم، از پسش برمیام
It's fine for now
 برای الان خ
هر روز یک صفحه 
صفحه پانصد و پنجاه و چهار  سوره الجُمُعَه ( 11 – 9 ) – سوره المنافقون ( 4 – 1 )

سورةُ الجُمُعَه

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا إِذا نُودِیَ لِلصَّلاةِ مِنْ یَوْمِ الْجُمُعَةِ فَاسْعَوْا إِلى‏ ذِکْرِ اللَّهِ وَ ذَرُوا الْبَیْعَ ذلِکُمْ خَیْرٌ لَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ تَعْلَمُونَ (9)
فَإِذا قُضِی
Paper Please is famous single player game that has been published for various platforms such as MacOS (OS X), Linux, Windows, iOS(iPad), PS Vita,…
How to Download & Install Papers, PleaseClick the Download button below and you should be redirected to UploadHaven.Wait 5 seconds and click on the blue ‘download now’ button. Now let the download begin and wait for it to finish.Once Papers, Please is done downloading, right click the .zip file and click on “Extract to PaplePapePlease.v1.1.67-S.zip” (To do this you must have WinRAR).Double click inside the Papers, Please folder and run the exe application.Have fun and play! Make sure to run the game as administrator and if you get any missing dll errors, look for a Redist or _CommonRedist folder and install all the programs in the

Internet-based life stages like Facebook and Twitter are an extraordinary way to buy Facebook traffic impart significant occasions, send updates to supporters, and interface with potential benefactors. Procedures, for example, live-tweeting and sharing live occasions on Facebook permit supporters to see ongoing updates of a workshop or gathering pledges occasion. Statement speakers, share photographs and make a point to interface back to your beneficent association's site while live-tweeting or sharing photographs on Facebook.
2. Keep up a functioning "needs" board on Pinterest
Pinterest is an internet-based life stage cherished by bloggers and picture takers the same. In any case, Pinterest likewise gives an astounding chance to non-benefit associations to share their prompt needs. B
هر روز یک صفحه 
صفحه پانصد و چهل و نه سوره المُمتَحِنه ( 5 – 1 )

سورةُ المُمتَحنَة

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ‏

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا لا تَتَّخِذُوا عَدُوِّی وَ عَدُوَّکُمْ أَوْلِیاءَ تُلْقُونَ إِلَیْهِمْ بِالْمَوَدَّةِ وَ قَدْ کَفَرُوا بِما جاءَکُمْ مِنَ الْحَقِّ یُخْرِجُونَ الرَّسُولَ وَ إِیَّاکُمْ أَنْ تُؤْمِنُوا بِا
هر روز یک صفحه 
صفحه پانصد و پنجاه و هشت  سوره الطَّلاق ( 5 – 1 )

سورةُ الطلاق‏

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ‏

یا أَیُّهَا النَّبِیُّ إِذا طَلَّقْتُمُ النِّساءَ فَطَلِّقُوهُنَّ لِعِدَّتِهِنَّ وَ أَحْصُوا الْعِدَّةَ وَ اتَّقُوا اللَّهَ رَبَّکُمْ لا تُخْرِجُوهُنَّ مِنْ بُیُوتِهِنَّ وَ لا یَخْرُجْنَ إِلاَّ أَنْ یَأْتینَ بِفاحِشَةٍ
هر روز یک صفحه 
صفحه پانصد و پنجاه و شش  سوره التَّغابُن ( 9 – 1 )

سورةُ التّغَابُن‏

یُسَبِّحُ لِلَّهِ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الْأَرْضِ لَهُ الْمُلْکُ وَ لَهُ الْحَمْدُ وَ هُوَ عَلى‏ کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدیرٌ (1)
هُوَ الَّذی خَلَقَکُمْ فَمِنْکُمْ کافِرٌ وَ مِنْکُمْ مُؤْمِنٌ وَ اللَّهُ بِما تَعْمَلُو
Activities Focusing on Accuracy
Teacher: Hello class. Today we are going to talk about the present continuous. We use it to talk about things that are happening now. We form it by using the present form of the verb “to be” plus the “ing” form of the verb. For example, I am talking to you now. I am writing on the whiteboard now [as she writes on the whiteboard]. Here are some cards. [The teacher gives a card to each student.] Look at the card and tell me what you are doing.
Student A: I am washing my car.
Student B: I am watching TV.
Student C: I ride my bike.
Teacher: You mean you are riding your bike.
Student C: Yes, sorry. I am riding my bike.
Teacher [after everyone has finished]: Good. Now open your book and turn to page 24. Take a few minutes to answer the question
هدیه و هدایا تبلیغاتی
هدیه دادن در سازمان

22دی

هدیه دادن در سازمان ها مهم است.
اینکه شما از مشتریان بلند مدت خود تشکر کنید، و یا اینکه بخشی از روابط گذشته تان را بازسازی کنید، و یا از کارمندان سخت کوشتان تمجید کنید دلایل اصلی دادن هدیه است.
هدایا دادن ابزاری برای تثبیت روابط و وافزایش ارتباطات شخصی با مشتریان و کارمندان هستند.
طبق اعلام اتحادیه بین المللی محصولات تبلیغاتی هدیه دادن باعث افزایش فعالیتهای تجاری می شود.
مقایسه هدایا و طرح های
Each day May 5-8 and then every two weeks through the end 2020, conference will post a new online piece dedicated to an outstanding personality from the event’s history.
The staff of Filmakademie Baden-Wuerttemberg's Animationsinstitut have been using the time of the shutdown to develop a comprehensive online offer for students and the community. This includes that a part of Animationsinstitut's curriculum will be made available online to the public. Furthermore, they have developed the Highlights of FMX 1994-2020, as a replacement for FMX - Conference on Animation, Effects, Games and Immersive Media, which had to be cancelled for 2020. They will be presented regularly from the beginning of May to December 31, 2020, taking a look at the history, present and future of the internationally

برای خرید کتاب با تخفیف ویژه روی فروشگاه انتشارات زبان مهر کلیک کنید.
مجموعه کتاب های  آکسفورد ورد اسکیلز
از جمله کتابهای کاربردی در زمینه آموزش واژه و لغت که برای سیستم خودآموزی بسیار مفید است مجموعه کتابهای Oxford Word Skills است. این مجموعه توسط دو استاد زبان شناسی یعنی Ruth Gairns و Stuart Redman تالیف و در 254 صفحه به چاپ رسیده است. هر دویِ این مولفان پیشتر توانایی خود را در انتشار کتابهای True to life و Working with Words به اثبات رسانده اند که این دو کتاب با مجموعه کت
If anyone asks youhow the perfect satisfactionof all our sexual wantingwill look, lift your faceand say,
Like this.
When someone mentions the gracefulnessof the nightsky, climb up on the roofand dance and say,
Like this.
If anyone wants to know what “spirit” is,or what “God’s fragrance” means,lean your head toward him or her.Keep your face there close.
Like this.
When someone quotes the old poetic imageabout clouds gradually uncovering the moon,slowly loosen knot by knot the stringsof your robe.
Like this.
If anyone wonders how Jesus raised the dead,don’t try to explain the miracle.Kiss me on the lips.
Like this. Like this.
When someone asks what it meansto “die for love,” pointhere.
If someone asks how tall I am, frownand measure with your fingers the spacebetween the crea

Using tools to schedule posts will help you stay active on social media and save you time. With Buffer, you can manage all of your social media accounts in one place, schedule posts weeks in advance, post at preferred times when the most users will see them, and analyze how well your posts are doing. Using tools to help with your social media accounts will ensure you're posting often enough to improve your social media presence.
2. Focus on customer service.
Social media is the new platform for customer service. Instead of giving a business a call or waiting hours (sometimes days) for a company to respond to an email, many customers who are having issues now turn to social media to get help from brands. In fact, 54 percent of customers prefer social messaging channels for customer care
Veterans often have difficulties getting hired, in part due to widespread stereotypes and biases against them. Even when veterans get past that first stage and are hired (congrats!), they unfortunately still often have challenges to deal with in the workplace. They might find that they do not love the new job. Maybe their coworkers are cruel, scorning the military, or perhaps the boss is treating them differently than everyone else because of their status as a veteran. If you are a veteran and that sounds familiar to you, you are not alone. Luckily, veteran status is a protected class in California and employers are not allowed to discriminate based on that in the same way they cannot discriminate based on traits like gender, disability, or race. In fact, veterans have additional safeguard
هر روز یک صفحه
صفحه پانصد و شصت سوره التَّحریم ( 7 – 1 )
سورةُ التّحریم‏بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ‏
یا أَیُّهَا النَّبِیُّ لِمَ تُحَرِّمُ ما أَحَلَّ اللَّهُ لَکَ تَبْتَغی‏ مَرْضاتَ أَزْواجِکَ وَ اللَّهُ غَفُورٌ رَحیمٌ (1)
قَدْ فَرَضَ اللَّهُ لَکُمْ تَحِلَّةَ أَیْمانِکُمْ وَ اللَّهُ مَوْلاکُمْ وَ هُوَ الْعَلیمُ الْحَکیمُ (2)
وَ إِذْ أ
تحریم نفتی توسط آمریکا، شاید یک تحریم ظالمانه و پر سرو صدا باشد، و دولت برای دخالت در انتخابات، به این پولها نیاز داشته باشد! ولی به پای تحریم گازی روسیه نمی رسد! که راه صدور گاز ایران را به اروپا بسته است، و گاز خود را صادر می کند: اکراین و اروپای شرقی را می چاپد،  برای انها خط و نشان می کشد. متاسفانه تحریم گازی روسیه، با سرقت گازی قطر از میادین مشترک، یکی شده و لوله گازی ایران به همه سو تحریم است. قطر بجای ایران صادر می کند. اما با اینجال هیچ دا
دانلود بازی جی‌تی‌ای Grand Theft Auto V برای PC
لینک های جدید قرار گرفتند

Grand Theft Auto V Update.v1.41 Build 1180.1
یک قانون نانوشته در صنعت بازی‌های رایانه‌ای وجود دارد که می‌گوید: عناوینی که مهر راک‌استار گیمز بر روی آنها خورده باشند, هیچگاه بد نمی‌شوند. آنها یا همانند “مکس‌پین ۳” عالی هستند یا همچون “سرخپوست مرده: رستگاری” در صف شاهکاران قرار می‌گیرد. این قانون نانوشته در مورد جدیدترین ساخته‌ی راک‌استار یعنی جی‌تی‌ای ۵ صدق نمی‌کند. چرا؟ زیرا این باز
Algorithms are becoming increasingly relevant in the workplace. From sifting through resumes to deciding who gets a raise, many of these new systems are proving to be highly valuable. But perhaps their most impressive, and relevant, capability is predicting which employees will quit. IBM is in the process of patenting an algorithm that can supposedly predict flight risk with 95% accuracy. Given that we are in a candidate-driven market, this is a significant innovation. There are now more job openings in the U.S. than there are unemployed Americans.
Losing an employee can have a drastic effect on team morale, and result in a domino effect that leads to poor performance and productivity. Not to mention, it is expensive, and not just because of lost talent. It takes an average of 2
هر روز یک صفحه  
صفحه پانصد و هفتاد و چهار سوره المُزَمِّل ( 19 – 1 )
سورةُ المُزّمّل‏بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ‏
یا أَیُّهَا الْمُزَّمِّلُ (1)
قُمِ اللَّیْلَ إِلاَّ قَلیلاً (2)
نِصْفَهُ أَوِ انْقُصْ مِنْهُ قَلیلاً (3)
أَوْ زِدْ عَلَیْهِ وَ رَتِّلِ الْقُرْآنَ تَرْتیلاً (4)
إِنَّا سَنُلْقی‏ عَلَیْکَ قَوْلاً ثَقیلاً (5)
إِنَّ ناشِئَةَ اللَّی
هر روز یک صفحه  
صفحه پانصد و هفتاد و دو سوره الجِنّ ( 13 – 1 )
سورةُ الجنّ‏بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ‏
قُلْ أُوحِیَ إِلَیَّ أَنَّهُ اسْتَمَعَ نَفَرٌ مِنَ الْجِنِّ فَقالُوا إِنَّا سَمِعْنا قُرْآناً عَجَباً (1)
یَهْدی إِلَى الرُّشْدِ فَآمَنَّا بِهِ وَ لَنْ نُشْرِکَ بِرَبِّنا أَحَداً (2)
وَ أَنَّهُ تَعالى‏ جَدُّ رَبِّنا مَا اتَّخَذَ صاح

یک قانون نانوشته در صنعت بازی‌های رایانه‌ای وجود دارد که می‌گوید: عناوینی که مهر راک‌استار گیمز بر روی آنها خورده باشند, هیچگاه بد نمی‌شوند. آنها یا همانند “مکس‌پین ۳” عالی هستند یا همچون “سرخپوست مرده: رستگاری” در صف شاهکاران قرار می‌گیرد. این قانون نانوشته در مورد جدیدترین ساخته‌ی راک‌استار یعنی جی‌تی‌ای ۵ صدق نمی‌کند. چرا؟ زیرا این باز
Promotional
balloon
Advertising
balloon is the most appropriate promotional gift
Today
is one of the best and most suitable advertising methods for
any business. Your logo and brand name, as well as your contact
information, will be printed on the balloon. Owners of the business, giving  birth
to a child- friendly advertising balloon , get the child's
parents' hearts. And the same low-cost advertising
balloon  in the hands of children will take your eyes to your
ad. This will open other people's feet to the store and your business
location. Also, the promotional balloon is the best decoration for
your workplace . You can decorate your workplace with balloons
advertised in your printed form. By doing this, you are distinguished from
others and attract more customers.
Due
هر روز یک صفحه  
صفحه پانصد و شصت و هشت سوره الحاقَّه ( 52 – 35 ) – سوره المَعارِج ( 10 – 1 )
سورةُ الحاقَّهبِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏
فَلَیْسَ لَهُ الْیَوْمَ هاهُنا حَمیمٌ (35)
وَ لا طَعامٌ إِلاَّ مِنْ غِسْلینٍ (36)
لا یَأْکُلُهُ إِلاَّ الْخاطِؤُنَ (37)
فَلا أُقْسِمُ بِما تُبْصِرُونَ (38)
وَ ما لا تُبْصِرُونَ (39)
إِنَّهُ لَقَوْلُ رَسُولٍ کَریمٍ (4
در حالیکه تولید در کشور به حد اشباع رسیده، و باعث احتکار و قاچاق به انسوی مرزها شده، معلوم نیست چرا بعضی ها موانع تولید را مطرح می کنند. زیرا هرکه فیل خواهد جور هندوستان کشد. به نظر می رسد فقط به یک دلیل آن را بزرگ می کنند: تخریب مدیریت کشور وتبلیغ نا کارآمدی نظام اسلامی ! یعنی پس از چهل سال هنوز نتوانسته: تولید خود را سرو سامان بدهد. در حالیکه همان اولین سال به فرمان امام خمینی، همه به تولید روی آوردند، و کشور اشباع شده است. با طرح موانع تولید،
پاسخ نرم حزب الله، سکونت فلسطینی ها در بخش تخلیه شده است.که هم، مردم کشته نخواهند شد و هم، سلاح ها بیهوده مصرف نخواهند گردید. مردم و نیروهای اسرائیلی، خودشان با اختیار خود مناطق اشغالی را تخلیه کرده اند، و در اختیار حزب الله گذاشته اند. درواقع صلح در برابر زمین را تایید کرده، خواستار خویشتنداری حزب الله شده، و زمین ها را به او تقدیم نموده اند. حزب الله نیز می تواند فلسطینی های ساکن: اردوگاههای لبنان را به انجا منتقل کرده، حق را به حقدار بسپار
همه انسانها جاه طلب هستند، ولی برخی حکومت ها، این جاه طلبی انها را عقیم می کنند! اما چون در جمهوری اسلامی، آزادی به معنی واقعی هست و کسی نمی تواند آن را عقیم کند، لذا همه مردم ایران می خواهند نفر اول باشند. کوچکترین کمبود را نمی پذیرند. امروز در جلسه مرجعیت رسانه، همه، از همه چیز انتقاد می کردند! ومی خواستند بهترین باشند. در حالیکه از نظر جایگاه، روز نامه همان روزنامه است نه صدا و سیما است، و نه رزسانه دیجیتال. حضرت علی ع می فرماید : رحمت خدا بر
هر روز یک صفحه  
صفحه پانصد و هفتاد سوره المَعارِج ( 44 – 40 ) – سوره نوح ( 10 – 1 )
سورةُ المَعارِجبِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏
فَلا أُقْسِمُ بِرَبِّ الْمَشارِقِ وَ الْمَغارِبِ إِنَّا لَقادِرُونَ (40)
عَلى‏ أَنْ نُبَدِّلَ خَیْراً مِنْهُمْ وَ ما نَحْنُ بِمَسْبُوقینَ (41)
فَذَرْهُمْ یَخُوضُوا وَ یَلْعَبُوا حَتَّى یُلاقُوا یَوْمَهُمُ الَّذی ی
چگونه با یک رابطه ناسالم رو به رو شویم؟ (الیزابت اسکات)
ما روابط ناسالم را در خانواده هایمان، در محل کار و در میان گروه های دوستی میتوانیم
تجربه کنیم. اگر ناسالم بودن رابطه به طور موثر مدیریت نشود، می توانند بسیار
استرس زا باشند.
در حالی که همیشه نمی توان آنها را اجتناب کرد، روابط ناسالم می تواند با
مرزهای سالم، مراقبت از خود و بالاتر از همه، آگاهی مدیریت شوند.این چیزی هست که
شما باید درباره روابط ناسالم بدانید، از جمله اینکه چه چیزی رابطه را
طبق آیه قران، انفال، متعلق به خدا و رسول است، و از انجا که علما ورثه انبیا هستند، لذا به آنها می رسد. از نظر کلی هم گفته اند که: انفال، اموال غیر شخصی است. بنابر این رودخانه ها کوهها و بیابان ها و دره ها و جنگل ها، مصداق بارز آن است. تصور غلطی که هست این است که: انفال را در یک محدوده مشخصی می دانند. مثلا رودخانه های ایران! یا معادن ایران، در حالیکه انفال به همه رودخانه ها اطلاق می شود، و کسی حق ندارد خود را مالک: رودخانه یا دریا بداند، فرقی نمی کند
انفجار کشتی های عربستان و امارات، یک خودزنی از نوع یازده سپتامبر بود:
زیرا که عربها دیگر نفتی برای صادرات ندارند. و از سوی دیگر مطالبات آمریکا را
نیز، نمی توانند بپردازند لذا مجبور شدند با انفجار این کشتی ها، اولا نشان دهند که
هنوز نفت دارند! و در حال صادرات بوده، که آتش گرفته! ثانیا مشتریان را به جای نفت،
به شرکتهای بیمه احاله دهند. از سوی دیگر ایران و دیگر کشورهای خط مقاومت را، مسئول
این انفجارات اعلام کنند! اما سقوط سهام و بالارفتن قیمت نف

هر روز یک صفحه  
صفحه پانصد و هفتاد و پنج سوره المُزَمِّل (20 ) – سوره المُدَّثِّر ( 17 – 1 )
سورةُ  المُزَمِّلبِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏
إِنَّ رَبَّکَ یَعْلَمُ أَنَّکَ تَقُومُ أَدْنى‏ مِنْ ثُلُثَیِ اللَّیْلِ وَ نِصْفَهُ وَ ثُلُثَهُ وَ طائِفَةٌ مِنَ الَّذینَ مَعَکَ وَ اللَّهُ یُقَدِّرُ اللَّیْلَ وَ النَّهارَ عَلِمَ أَنْ لَنْ تُحْصُوه
یکی از نقطه ضعف های مدیریتی کشور، اعتماد به
آمار های غلط دشمنان است. این امر باعث دوباره کاری، چند باره کاری و بدبینی و
افزایش هزینه های کشوری، درست در جهت خواست آنان می باشد. بطور مثال در کسب و کار،
آنها رتبه ایران را 128 اعلام کرده اند. 
این امر باعث ایجاد هزینه های زیادی در: برنامه ریزی شده و هنوز هم دولت
نتوانسته، در برنامه پنجم و ششم، این رتبه را ارتقا دهد! در حالیکه اصل آمار
اشتباه است. زیرا شرایط کسب و کار در ایران، به روش دیگری است. در ایرا
مردم انگلیس با سابقه جهانگشایی قرن گذشته، اکنون به گرفتاری مهمی دچار شدند، که هیچکس ان را باور نمی کند! پرچم سه کشور در یک پرچم ادغام شد، ولی حالا در حال تجزیه شدن هستند. اگر برگزیت را می خواهند باید، کوچکتر شدن را هم بپذیرند. رای گیری اخیر آن را ثابت کرد: دلیل مهم این گرفتاری ها بیکاری و رشد اقتصادی منفی است. مردم نمی دانند که از اتحادیه اروپا خارج شوند یا نه. اما واقعیت ان است که: این موضوع سیاسی است. یعنی ملکه انگلیس احساس می کند: در اتحادیه ا
علاوه بر اینکه دولت های اسلامی،هیچ عکس العملی
در مقابل شهادت مظلومانه: ملت غزه از خود نشان نمی دهند، از حزب الله هم خبری نیست!
و مردم غزه در مقابل رژیم سفاک اسرائیل، که روزی ارتش پنجم دنیا بوده است، تنها
مانده. گویا سران دولت اسلامی هنوز تابع سیاست: (تفرقه بیانداز و حکومت کن)انگلیس
هستند. زیرا اسرائیل براحتی به غزه حمله می کند، اما کرانه باختری می گوید: به ما
که حمله نشده! پس کنار می ایستد! حزب الله 
و سوریه و ایران هم می گویند: اگر به ما حمله شو
هر روز یک صفحه  
صفحه پانصد و شصت و شش سوره القَلَم ( 52 – 43 ) – سوره الحاقَّه ( 8 – 1 )
سورةُ القَلَمبِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏
خاشِعَةً أَبْصارُهُمْ تَرْهَقُهُمْ ذِلَّةٌ وَ قَدْ کانُوا یُدْعَوْنَ إِلَى السُّجُودِ وَ هُمْ سالِمُونَ (43)
فَذَرْنی‏ وَ مَنْ یُکَذِّبُ بِهذَا الْحَدیثِ سَنَسْتَدْرِجُهُمْ مِنْ حَیْثُ لا یَعْلَمُونَ (44)
وَ أُ
 کارکنان
سفارت فلسطین در تهران، هیچگونه درآمد و امکانات رفاهی ندارند، و سفیر فلسطین هم
40سال است که تغییر نکرده، و در این ماههای جدید نیز، حقوق آنها نصف شده و ممکن
است بطور کلی قطع گردد. اگر به این امر رسیدگی نشود، چندین تالی فاسد دارد: اول
اینکه عکس ابومازن یعنی محمود عباس، که همه قراردادهای اسرائیلی را امضا می کند،
در دفتر کار است و از هنیه و دیگر: شخصیتهای مقاومت خبری نیست. و این یعنی که سفارت
فلسطین در تهران، راه سازش را می رود و به دنبال م
امام جمعه موقت تهران می گوید: این فتنه زود متولد شد! این حرف به معنی آن است که ضد انقلاب سزارین شد! چون چند بار هم سزارین شده، لذا دیگر عقیم می شود، و امکان فتنه جدید را ندارد. خیلی ها حرف رئیس جمهور را باور نکردند، که کار را به شورای امنیت سپرده بود! تا آنها زمان گرانی بنزین را اعلام کنند. اما اگر چنین باشد، یعنی ضد انقلاب برگه خورد. شورای امینت با هدف سزارین کردن ضد انقلاب حامله، این برنامه را کلید زد. و لذا توانست خیلی فوری آن را جمع کند. براساس
Under California state law, workers with disability are protected against several forms of discrimination in employment practices. Employers subject to this legislation cannot base employment decisions like hiring, firing, promoting, paying, or training on an employee’s disability status. Moreover, employers are legally obligated to make reasonable accommodations for workers who have a disability so that they can perform their job duties. Employees who are protected under state law include those who suffer from physical and mental disabilities, as well as medical conditions. Physical disabilities include physical impairments affecting a major bodily system and limiting a major life activity. Some conditions have been explicitly named as protected under state law: blindness, deafness, mis

برخی ها تصور می کنند که هجوم رسانه های غربی قوی است، اما رسانه های ایران سالها است که ابر قدرتی خود را، برجهان تحمیل کرده اند و دشمنان، فقط پاتک می زنند! آمار نشان می دهد که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، بودجه نظامی همه کشورها کاهش یافته! و برعکس بودجه رسانه ای انها افزایش داشته، که امروز در تالار دانشکده فنی دانشگاه تهران، براساس نمودار نشان داده شد! در بررسی علل چنین حوادثی، نباید به خطا رفت! این انقلاب اسلامی بود که با شکستن هیمنه ابر قدرتی
گرچه قوه قضائیه ایران، تعدادی از آشوبگران را محاکمه می کند، ولی طبق دستور قران کریم باید افراد اصلی را، پیدا کرد و ازبین برد(فقاتلو ائمه الکفر)لذا اگر وظیفه اصلی قوه قضائیه را تعریف کنیم، باید پمپئو و ترامپ و مکرون و نتیانیاهو و برایان هوک را دستگیر و محاکمه کند. تا موضوع افتابه دزدی پیش نیاید. این کار هم از نظر عرفی، قانونی و روابط بین المللی کاری مشروع و قابل قبول است. چنانچه مثلا در اروپا، دادگاه میکونوس آیت الله هاشمی رفسنجانی را محاکمه
از انجاییکه ایرانی ها در همه چیز فرق می کنند! در فرافکنی هم تفاوت اساسی دارند. مثلا وقتی می گوییم صدور انقلاب، آنها می گویند همه را صادر کنید، چیزی نماند! این نشان می دهد که خیلی فروتن هستند. و هرچیز خوب را برای دیگران می خواهند. این کار در زمینه پیشرفت های علمی هم بیشتر اتفاق افتاده: وقتی می گوییم که در دانشگاههای آلمان، مجسمه ابن سینا را زده  و نوشته اند: او یک دانشمند عربی است، در حالیکه متولد همدان می باشد. می گویند: عیب ندارد عرب و غیر عرب ن
فتوحات کورش را پاس بداریم، و گول کسانی که بحرین را دادند، و حالا می خواهند بابل و مستعمرات آن را از ایران جدا کنند، نخوریم. فیلم حاجی واشنگتن و یا اسمال در نیویورک، نشان می دهد که در غرب خبری نبود! و اینکه خبری شد و یا می شود، به خاطر وجود افراد بی وطن! ایرانی در انجاست. تاسیس سازمان ملل به پیشنهاد ایران بود، و کمیته ایرانی طرحهای فراوانی داد، تا تصویب شد ولی در نهایت، برای اینکه این اعضا در ژنو بمانند! و یا در امریکا زندگی کنند، پیشنهاد دادند ک
برخلاف تصور ابزاریست های چپ و راست: از سوسیال اسلامیست ها، تا لیبرال فاشیست ها! این موشک های بالستیک نقطه زن نیست که: ایران را مقتدر میکند، بلکه ایران 41سال پیش دست خالی آمریکا را بیرون کرد!  امام خمینی ره هم فرمود: آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند. در ان زمان بود که  آمریکایی ها را در تهران کشتند! و در هر شهر و دیاری، دست درازی می کردند افقی می شدند. در حالیکه الان عراق با موشکهای بالستیک هم، نمی تواند آمریکا را بیرون کند، با دست خالی صد سال پیش، ا
دستگاههای دولتی و شبه دولتی درایران، به علت وابستگی فرهنگی و فکری به غرب، اصلا پیگیر حقوق ملت ایران از غرب نیستند، یا آن را ضروری نمی دانند! در حالیکه هر روز پمپیو شخصا، در همه نشست ها، رهبری و نظام را مورد توهین قرار می دهد، و متهم به فساد و اخاذی می کند، کسی تا کنون پاسخی نداده! حتی احساس مسئولیت هم نمی کنند، که یک لایحه اعتراضیه بدهند.آنها هر روز در تبلیغات خود، ملت ایران را تهدید می کنند. از جنگ و از تحریم می ترسانند! و نخبگان ما بجای دفاع ا
وقتی به تبلیغات دشمنان داخلی و خارجی نگاه می
کنید، تعجب می کنید که یک ایرانی چطور زنده است! آنها می گویند دلار هر روز بالاتر
می رود، فشار گرانی و تورم مردم را از بین برده! در تمام خیابان ها زباله خور ها
قدم می زنند، تا شکم خود را سیر کنند. روستاها امکانات نیست، همه مجبورند به شهر
ها فرار کنند. در شهرها هم کار نیست، و خانه ندارند! لذا حاشیه نشین شده، با کاغذ
و مقوا و حلب برای خود خانه می سازند، و از برق دزدی می کنند. آنقدر از این حرفها
می زنند که: خو
باید پذیرفت که همه جای ایران، سرای من و همه
جهان هم، ایران من است. اگر کسی ان را باور نکند، بزودی مجبور خواهد شد: بعنوان
خیانت کار، در مقابل تاریخ محاکمه شود! زیرا همه کشورها اجدادشان، به ایران برمی
گردد. و مهاجرات از قلب حهان و مرکز آن یعنی ایران آغاز شده. و در سراسر تاریخ بجز
ایران، کشور یا اقلیم دیگری نبوده است! اگر شهرهای کوچکی هم بوده یا سرکشی کرده، و
مقابل امپراطوری ایران صف ارایی می کردند، همسایگان خود را هم از دست می دادند!
مثلا روم که ی
برخی ها معتقدند نگذاشته اند یک وجب! از خاک
ایران به دست دشمن بیافتد. ولی این گزاره تا چه حد صحیح است؟ از نظر تاریخی و
سیاسی و اقتصادی، باید مورد توجه باشد. مثلا در بعد اقتصادی، زمین در برابر پول یا
سرمایه گذاری را داریم. یعنی هر کشور یا شرکتی بخواهد: سرمایه گذاری کند به او
زمین می دهیم، آنهم نه یک وجب بلکه تمام: شهرک های صنعتی و مناطق آزاد و مناطق
ویژه! البته اینها رسمی و اعلام شده است، والا، فروش زمین و ویلا به شیخ نشین ها،
و اعراب وهابی که بطور
هر روز یک صفحه
صفحه پانصد و شصت و دو سوره المُلک ( 12 – 1 )
سورةُ المُلک‏بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ‏
تَبارَکَ الَّذی بِیَدِهِ الْمُلْکُ وَ هُوَ عَلى‏ کُلِّ شَیْ‏ءٍ قَدیرٌ (1)
الَّذی خَلَقَ الْمَوْتَ وَ الْحَیاةَ لِیَبْلُوَکُمْ أَیُّکُمْ أَحْسَنُ عَمَلاً وَ هُوَ الْعَزیزُ الْغَفُورُ (2)
الَّذی خَلَقَ سَبْعَ سَماواتٍ طِباقاً ما تَرى‏
در سال ۲۰۱۹، نزدیک به ۲،۱۵۳ میلیاردر در دنیا وجود دارد.در ادامه همراه با عبیاتی باشید.
بیشتر ابرپولدارهای دنیا در کشورهایی مثل ایالات متحده آمریکا، چین، آلمان، روسیه و بریتانیا هستند. ایالات متحده آمریکا بیشترین جمعیت میلیاردر دنیا را دارد که میزان آن ۷۰۵ نفر تخمین زده شده. بعد از آن، چین در جایگاه دوم قرار دارد که جمعیت میلیاردرهای آن ۲۸۵ نفر تخمین زده می شود. آلمان هم با ۱۴۶ میلیاردر رتبه ی سوم را از این نظر دارد.
با این حال، بعضی کشورها ه
اقتصاد ایران علیرغم تحریم های چهل ساله، و
دشمنی های کور کورانه، توانسته حداقل به قدرت اقتصادی هفتم دنیا! براساس رتبه بندی
خارجی ها برسد. گرچه ایران در مجموع امتیازات، و به نسبت جمعیت، در دنیا رتبه اول
را دارد. فقط کافی است بدانیم 25تریلیون دلار، از ایران دزدیده شده به آمریکا برده
شده! و در انجا سرمایه گذاری گردیده، این مبلغ اگر از اقتصاد آمریکا، دزدیده می شد
آمریکایی وجود نداشت! هنوز هم آمریکا، بر اساس دزدی از ایران، پرورش اختلاس گران و
مصون
?What is Islam
God
in His mercy had sent messengers to convey us, to different peoples,
in different times. Each prophet came with guidance and miracles that